labelart@labelart.pl 12 684 05 80

Parasole, które wyrażają osobowość…

Oferujemy parasole dla najbardziej wymagających klientów...

Nadruki na parasolach – parasole z nadrukiem

Wykonując nadruki na parasolach, możemy zastosować jedną z kilku metod znakowania. W zależności od rodzaju i wielkości logotypu, modelu parasola oraz ilości  kolorów i przejść tonalnych w projekcie zdobienia, możemy zaproponować Państwu nadruki wykonane techniką  sitodruku, sublimacji i termotransferu oraz folii flex i flock. Zdobienie wykonujemy na jednym lub wielu brytach czaszy parasola. Na rączce parasola na Państwa życzenie wykonamy zdobienie grawerem lub tampondrukiem

Techniki zdobienia parasoli:

 

  • Sitodruk – inaczej druk bezpośredni. Możliwy do wykonania na większości modeli parasoli. Cena usługi uzależniona jest od liczby kolorów, stopnia skomplikowania wzoru. Ten typ zdobienia proponujemy w przypadku wzorów zawierających do 5 kolorów

 

  • Termotransfer – technika zbliżona do sitodruku. Rożnica polega na tym, że najpierw druk wykonywany jest na specjalnym papierze lub folii a następnie wgrzewany jest on przy pomocy prasy transferowej w materiał parasola. Technika szczególnie polecana w przypadku nadruków wielokolorowych lub gdy projekty zawierają drobne szczegóły lub przejścia tonalne

 

  • Sublimacja– zdobienie możliwe to wykonania na białych poliestrowych parasolach. Liczba kolorów nie wpływa na cenę. Ten rodzaj nadruku wykonywany jest specjalnymi tuszami na papierze transferowym, a następnie przy udziale wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na materiał parasola.

 

  • Flex i Flock – to specjalistyczne folie, z których wycinany jest ploterem zadany wzór a następnie jest wgrzewany jest przy pomocy prasy transferowej w materiał parasola. Technika opłacalna dla niewielkich nakładów. Zasadnicza różnica między foliami polegam nad tym, że folia flex jest gładka a folia flock lekko meszkowata. Obie wykorzystywane są głównie do zdobień nieskomplikowanych z małą ilością detali i drobnych elementów.

 

Parasole z nadrukiem

Potrzeba stosowania parasoli jest oczywista – nikogo nie trzeba w tej kwestii uświadamiać Aby jednak parasol był zarówno funkcjonalny jak i efektowny, warto skorzystać z naszej oferty. Ekskluzywne parasole z nadrukiem to domena naszej firmy. Duża dowolność w doborze technologii wykonania nadruku, a także umieszczonej na parasolu grafiki to największe z naszych atutów.

Parasole z nadrukiem to opcja, którą proponujemy nie tylko Klientom indywidualnym, lecz także, a może przede wszystkim przedsiębiorcom. Parasole z logo firmy, hasłem reklamowym, bądź nadrukiem nawiązującym do branży, w której firma działa, to fantastyczny gadżet reklamowy, który z całą pewnością doceni każdy kontrahent czy też uczestnik akcji promocyjnej.

Nasze parasole z nadrukiem dostępne są w wielu wariantach – zarówno pod kątem rozmiaru, budowy czaszy jak i typu rączki. Dzięki różnorodności oferty, każdy z Państwa wybierze idealny dla siebie i Waszych Klientów produkt. Raz podarowany Klientowi gadżet, przez lata pełnił będzie funkcję atrakcyjnej reklamy, zakorzeniającej markę w świadomości Państwa Klienta raz jego znajomych i kontrahentach.