labelart@labelart.pl 12 684 05 80

Parasole, które wyrażają osobowość…

Oferujemy parasole dla najbardziej wymagających klientów...

O firmie

Parasole, które wyrażają osobowość …

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości, ciekawych, stylowych i oryginalnych parasoli w tym również parasoli z własnym nadrukiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy wykonująca nadruki i hafty na odzieży. Posiadamy wyspecjalizowana kadrę drukarzy oraz nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu możemy wykonywać zlecenia od kilku sztuk do wielotysięcznych nakładów.  Produkty, które znajdą Państwo w naszej ofercie projektowane są w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie dzięki korzystnym rabatom i promocjom mogą je Państwo nabyć w wyjątkowo korzystnych cenach.

o-firmie-1

Parasole chronią nas przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, wiatr czy grad. W związku z tym powinny być wytrzymałe i funkcjonalne. Materiał, z którego wykonane są nasze parasole gwarantuje ich długie doskonałą ochronę. Niemniej jednak dla nas ważne jest nie tylko to, aby produkty, które oferujemy były praktyczne ale również stylowe i eleganckie. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż parasole bardzo często stanowią uzupełnienie stroju i tym samym muszą podkreślać naszą osobowość oraz styl. Nie produkujemy parasoli, które są skrzętnie ukrywane w torebkach ale bardzo estetyczne i ciekawe produkty, którymi można się pochwalić.

W ofercie promoparasole.pl znajdą Państwo m.in. następujące parasole:

 • – parasole automatyczne i manualne,
 • – parasole męskie i damskie,
 • – parasole dziecięce
 • – parasole dwuosobowe
 • – parasole z latarkami i diodami led
 • – parasole z rączką drewnianą i aluminiową
 • – parasole ekskluzywne marki Doppler
 • – parasole golfowe i plażowe

Produkty z promoparasole.pl są oryginalne i ciekawe. W swojej ofercie posiadamy zarówno wzory stonowane w klasycznej kolorystyce jak i również nieco bardziej ekstrawaganckie. Produkty te doskonale sprawdzają się podczas pochmurnych dni. Ich wesoła kolorystyka poprawia nastrój i zwraca na siebie uwagę. Dzięki temu przestajemy być anonimowymi przechodniami.

o-firmie-2

Dlaczego warto wybrać nasze parasole:

 • Długoletnie doświadczenie – istniejemy już od kilku lat oferując Państwu eleganckie i stylowe parasole, które zwracają na siebie uwagę oraz realizują cele biznesowe firm.
 • Szeroki wybór spośród dostępnych kolorów i wzorów – nasze oryginalne kolekcje są jednym z największych atutów firmy. Oferujemy parasole dziecięce, damskie, męskie, automatyczne, dwuosobowe, w latarkami i diodami oraz wiele innych. Niewiele firm może pochwalić się aż tak szeroką ofertą.
 • Najwyższa jakość – zdajemy sobie sprawę z tego, że parasol, aby dobrze spełniał swoją funkcję musi być odporny
  i wytrzymały. Dlatego też do produkcji naszych parasoli wykorzystywane są tylko wysokiej jakości materiały, które odporne są na uszkodzenia.
 • Doskonały nadruk – dzięki długoletniemu doświadczeniu wykonujemy nadruki, które są bardzo wytrzymałe i tym samym przez długi czas utrwalają świadomość marki wśród potencjalnych klientów.
 • Elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego Klienta – każdy Klient jest dla nas partnerem. Dlatego też staramy się spełnić Państwa potrzeby realizując usługę w taki sposób, aby była ona w pełni satysfakcjonująca.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresowała Państwa. Jeśli mają Państwo do niej jakieś pytania chętnie pomożemy. Zachęcamy zatem do kontaktu oraz skorzystania z naszej oferty.